Krijuesi i lidhjeve të pasme

Shqip

Krijuesi i lidhjeve të pasme dhe mjeti i kërkimit

search icon

Kur blini lidhje prapa, është e rëndësishme që gradualisht të merrni lidhje cilësore mbrapa sepse tashmë është e vështirë të merrni lidhje cilësore nga faqet e tjera, kështu që përndryshe shkakton dyshime dhe mund të ndikojë negativisht në renditjen. Kur blini lidhje të pasme, ekzaminohen vlerat DR (klasifikimi i emrit të domenit) ose (autoriteti i emrit të domenit) të faqes që merret si parametër bazë. Përveç faktorëve të tillë si trafiku organik, këto rezultate përdoren gjerësisht si një sistem krahasimi për të matur cilësinë e një faqe interneti. Megjithatë, në fakt, ato janë matje të palëve të treta që nuk ofrojnë plotësisht cilësinë reale të një faqe interneti.

Kontrolluar së fundi 30 domene

Rendit Burimi Parë për herë të fundit
43 girisadresim.net 2023-03-21
52 bettvizle.net 2023-02-04
47 betgiris.org 2023-02-04
40 bettvizle.net 2023-01-20
70 betgiris.mobi 2023-01-20
62 yatirimbonusuverensiteler.net 2023-01-20
46 uzobet.mobi 2023-01-20
57 canlibahissitelerim.net 2023-01-20
43 casinositelerim.net 2023-01-20
63 resmibahissiteleri.net 2023-01-20
59 kacakiddaasiteleri.net 2023-01-20
61 populerbahissiteleri.org 2023-01-20
70 iddaasitelerim.net 2023-01-20
41 slotsitelerim.net 2023-01-20
42 sanalbahissitelerim.com 2023-01-20
70 canlikumarsiteleri.net 2023-01-20
46 ruletsitelerim.net 2023-01-20
49 onlinecasinom.net 2023-01-20
67 eniyicasinositelerim.net 2023-01-20
66 betgiris.org 2023-01-20
62 kumarbaz.net 2023-01-20
69 sweetbonanza.mobi 2023-01-13
59 slotoyna.mobi 2023-01-13
40 slotcasino.mobi 2023-01-13
67 guvenilirslotsiteleri.mobi 2023-01-13
57 guvenilircasinositeleri.mobi 2023-01-13
66 ruletsiteleri.mobi 2023-01-13
54 pokersiteleri.mobi 2023-01-13
70 guvenilirbahissiteleri.mobi 2023-01-13
59 slotsiteleri.mobi 2023-01-13